Driedaags “Senior – Junior” arrangement
Dit arrangement is op basis van eigen vervoer, wat voor sommigen van u niet meer mogelijk is, vandaar de naam “senior – junior” arrangement.
Graag nodigen wij u samen met uw eigen kroost uit. Uw (schoon)dochter(s) of (schoon)zoon(s) komen met u mee en samen gaat u heerlijk op pad om uitstapjes te ondernemen. Met onze jarenlange ervaring met het organiseren van weekarrangementen helpen wij u een leuke dag te organiseren. De natuur in, winkelen, musea ontdekken, een kastelentocht, hier in Twente en net over de grens is zoveel te beleven. U kunt uw kinderen uw geliefde hotel laten zien en bent uw eigen gids om samen op ontdekkingsreis te gaan. Uiteraard wanneer u nog goed kunt autorijden kunt u dit ook met uw vrienden of buren organiseren.
- kopje koffie/thee met iets lekkers bij aankomst
- 2 x overnachting op eenpersoonskamer
- 2 x á la carte ontbijt, geserveerd aan uw eigen tafel in het restaurant
- mogelijkheid om tijdens het ontbijt uw eigen lunchpakket samen te stellen
- 2 x 3 gangen diner, geserveerd aan uw eigen tafel in het restaurant met aansluitend een kopje koffie
- gratis parkeren, gratis gebruik van de Wellness
€ 155,00 p.p. obv eenpersoonskamer, bij tweepersoonsgebruik € 25,00 korting p.p. u betaald dan slechts € 260,00 per kamer voor het gehele arrangement.
Bekijk alle andere arrangementenDit arrangement boeken?
Wilt u meer informatie of een boekingsaanvraag indienen? Vul uw gegevens in en we nemen contact met u op.